תיק עבודה

איך בוחרים תיקי עבודה

בעידן בו ההופעה החיצונית משדרת אמירה רבה, במיוחד במקום עבודה, חשוב לשים דגש על סגנון הלבוש, והאביזרים הנלווים, ליצירת רושם מקצועי, במיוחד אם מדובר בראיון עבודה, פגישה עסקית חשובה או נסיעה עסקית לחו"ל. במסגרת המיתוג העסקי החיצוני שאתם משדרים יש חשיבות לסוג תיק העבודה בו תבחרו. בחירת תיק עבודה היא משמעותית ביותר מאחר ועל התיק לשדר את האמירה המסוימת הזו, ויחד עם זאת עליו להיות פונקציונאלי ונוח לשימוש.

איזה תיק נפל עלי?

תיקים היום הם כבר יצירת אמנות של ממש, והם מהווים אביזר בעל משקל בהופעה הכללית. ישנם תיקים המשמשים ליציאה רומנטית, לבילוי במסעדה או מועדון, לטיולים, וכמובן, תיקי עבודה. לתיקי העבודה יש משקל רב ביצירת רושם ראשוני על הלקוח או על העמית בעבודה, והם צריכים להתאים למראה ולסגנון הלבוש שלנו. כדי לשדר מסר של הצלחה ומקצועיות, רצוי שהתיק יהיה גם איכותי.

בואו נדבר על נוחות של תיקי עבודה

מעבר להיותם של תיקי עבודה איכותיים, בעלי אמירה ומסוגננים, עליהם להיות גם נוחים לשימוש. עליהם להיות מספיק מרווחים כדי לשאת בתוכם את המחשב הנייד, וחומרים לעבודה, כמו יומן, מחברת, כלי כתיבה וכרטיסי ביקור. גם אם המחשב הנייד נכנס לתוך תיק אחר, עדיין תיק העבודה צריך להיות בנוי בצורה שיהיה נוח לשלוף ממנו את פנקס ההזמנות, את כרטיס הביקור, ואת המחשבון או הטלפון הנייד.

טעם אישי בבחירת תיקי עבודה

כאמור, מומלץ כי תיקי עבודה יהיו תואמים לסגנונכם, לאופי העבודה שלכם, ולסגנון הלבוש שלכם. תיקי עבודה השכיחים ביותר היום הם תיקים עשויים עור, קשיחים ובעלי מראה מרובע, עם גימורים נשיים לנשים עובדות, ומראה גברי ונוקשה מעט יותר עבור גברים עובדים. מומלץ לבצע השוואת מחירים, לנסות תיק אחד או שניים ממש על הכתף, או נשיאה ביחד, כדי להרגיש את התחושה, ולערוך רשימה של הפריטים שהתיק אמור להכיל, כדי שלא תבחרו בתיק קטן מדי, או גדול מדי. בסופו של דבר תיקי עבודה נועדו לשרת אותנו ולא להיפך, וחשוב לבחור את התיק שיעשה עבורכם את העבודה.

פורסם בקטגוריה תיקי עור. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.