מידע על שירות לאומי אזרחי

כחושבים על כך, הארגון ההתנדבותי, דהיינו שירות לאומי אזרחי, קיים מזה ארבעים שנה ויותר והינו תחליף לשירות צבאי לכל דבר. המחלק ההתנדבותי של שירות לאומי אזרחי, פועל לקידום השירות במדינה ובו זמנית מנסה להגיע למגוון הקהלים ולהטמיע נכונה את יתרונותיו של שירות לאומי אזרחי במסגרת מדינת ישראל והשירות. שירות לאומי אזרחי הוא דרך לגיטימית ויפה לתרום למדינה בדרך חלופית במקום שירות צבאי לכל מי שמסיבות כאלה ואחרות לא התגייס לצה"ל אם בשל העובדה שהצבא לא רצה לגייסו ואם משום שהא בחר שלא להתגייס מסיבות שהחוק מאפשר .

על שירות לאומי אזרחי

עם השנים, גילה ארגון לאומי אזרחי, תאוצה רבה. המוסד ההתנדבותי התפתח דיה והורחב בהתאם. הרחבת הארגון באה לידי ביטוי בנהלים חדשים, תקנים אחרים, בריאות ואפילו רווחה. במסגרת ההתחדשות, לפני כשש שנים, הקימה וועדת שירות לאומי אזרחי, שירות לאומי לציבור החילוני. מסלול זה, פונה בעיקר אל אנשים שמגוון האפשרויות לא היה בידם. במסגרת שירות לאומי אזרחי, נפתחו הזדמנויות לכול אזרח במדינה לתרום את חלקו בהתאם.

שירות לאומי אזרחי לכולם

הקמת מערך חילוני, המדבר אל כל הרבדים במדינת ישראל, היווה בעיה בפני עצמה. על מנת לגעת במונח שירות לאומי אזרחי לכולם, נדרשו מאמצים רבים. עם זאת, בשנים האחרונות, השתנו פני הדברים ומערך מידע על שירות לאומי אזרחי, הפך מתאים לכל שכבות האוכלוסייה במדינת ישראל. האגודה ההתנדבותית, שמה את כל מרצה והשקעתה, בהצלחת השוני וחיבור של סוגי האנשים במדינת ישראל. הייחודי בשירות לאומי אזרחי, טמון ביכולת הליווי והדאגה מיום ההצטרפות לשירות ועד ליציאה מהשירות.

שירות לאומי אזרחי לבנות חילוניות

כשמדברים על שירות לאומי אזרחי לבנות, מדברים על שכבת הבנות הבאה מהמגזר החילוני. מסלול זה תפס תאוצה בשנים האחרונות ומספרים עליו כי הוא מאפשר שירות מהנה במגוון של מקומות מעניינים ואטרקטיביים ביותר. בסיכומו של דבר, כשמדברים על גיוס חילוני, אין מדברים על מילה יוצאת דופן בימינו אנו. אם קיבלתם פטור מהצבא, מקומכם איתנו. הצטרפו עוד עכשיו לשורות שירות לאומי אזרחי גאה ומצליח.

פורסם בקטגוריה שירות לאומי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.