קורות חיים שלך

כל מה שצריך לדעת על הגשת קורות חיים

חיפוש אחר משרה חדשה הוא ללא ספק אחד האתגרים המורכבים ביותר שאנו עומדים בפניהם. אם כבר יש לכם ביד קורות חיים איכותיים אשר בניתם, אם כבר בדקתם אודות המקומות בהם כדאי להפיץ אותם ולמדתם אודות כל שיטות ההפצה האפשריות, חשוב כי תהיו מודעים לכמה דגשים נוספים על מנת שתצליחו ותמצאו את המשרה שאתם מייחלים לה.

מדובר על טריקים קלים לביצוע אשר יהפכו את קורות החיים שלכם לתעודת הזהות שלכם, שעל פיה אפשר יהיה להתרשם מכל מה שאתם מביאים עמכם למקום עבודה חדש. אז על תתעצלו, קבלו כאן עוד כמה טיפים ואתם בדרך הנכונה למציאת העבודה הבאה שלכם .

הגשת קורות חיים בצירוף מכתב מקדים

במידה והנכם מעוניינים ליצור רושם ייחודי, אין כל ספק כי מכתב מקדים אשר יצורף לקורות החיים יעשה את העבודה. במכתב זה אפשר לספר בכמה משפטים על עצמכם, מאיפה אתם באים ולאן אתם בעצם מכוונים. מומלץ לציין במכתב זה, שאתם לא חוששים מעבודה מאומצת וכי אתם מסוגלים ללמוד מהר וגם להוסיף כמה מילים על התכונות האישיות שלכם אשר לדעתכם יעזרו לכם להצליח בתפקיד המדובר שאליו אתם מועמדים. מכתב כזה יצור רושם מאוד רציני, אך חשוב שלא להפריז באורך שלו ולהיות מאוד תמציתיים .

הגשת קורות חיים בעלי מראה ויזואלי נגיש ולא מעייף

קורות חיים שבנויים בצורה ברורה וקלה לקריאה הם קורות חיים אשר יזכו אתכם בתשומת הלב מעת המעסיק הפוטנציאלי. זכרו, מי שמחפש עובדים, עובר בדרך כלל על אלפי קורות חיים ועורך לפחות כמה מיונים, עד שהוא מגיע לאותם עשרה מועמדים שבסוף גם יזומנו לפגישה במשרדי החברה .

תנו לחברים שלכם לחוות את חוות דעתם

חברים וקרובי משפחה הם אנשים אשר מכירים אתכם הכי טוב מכולם. תנו להם קורות חיים לבדיקה ובקשו מהם חוות דעת כנה על המסמך שהצגתם בפניהם. מכיוון שאלה אנשים שרוצים בטובתכם, אתם יכולים להיות בטוחים כי ההערות שתקבלו אכן יהיו אמיתיות ונכונות לענין זה .

פורסם בקטגוריה דרושים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.