עו"ד מקרקעין

פונים אל עו"ד מקרקעין לקראת עסקה

אתם עומדים לקראת תכנון של עסקת מקרקעין כל שהיא. אפשר שאתם רוכשים דירה חדשה, מוכרים דירה, קונים נכס של נדל"ן מסחרי, מקיימים חוזה של חכירה, או כל נושא כזה או אחר בתחום המורכב של מקרקעין. בכל מצב כזה, חשוב מאד לפנות בהקדם האפשרי אל עו"ד מקרקעין אשר יוכל לייצג את האינטרסים שלכם באופן המקצועי ביותר שיש. תחום המקרקעין בארץ הוא תחום מורכב מאין כמוהו, ובעזרת עו"ד מקרקעין אתם בהחלט תוכלו להגיע להישגים מרשימים מאד.

בדיקה של הנכס

אחד מן המקרים הנפוצים ביותר בהם אתם תפנו אל עו"ד מקרקעין היא כאשר אתם רוכשים נכס נדל"ן מסוים. במצב כזה, עו"ד מקרקעין יבדוק האם הנכס תקין מבחינה חוקית – האם אין עליו עיקולים או שעבודים שונים, האם אין הערת אזהרה קודמת אשר רשומה על הנכס, וכמובן אם אתם מעוניינים – הוא ירשום עבורכם הערת אזהרה. כמו כן, עו"ד מקרקעין יבצע את בדיקות המיסוי השונות, ויסביר לשני הצדדים מה הן החובות שלהם מבחינת התשלומים הללו.

טכניקות לניהול מו"מ

עוד מצב שבו אתם תרצו לפנות אל עו"ד מקרקעין היא כאשר אתם מקיימים מו"מ על נכס מסוים – אשר אתם קונים או מוכרים, ומעוניינים בסיוע מקצועי אשר ייצג את האינטרסים שלכם באופן הטוב ביותר. משום שכמות הידע של עו"ד מקרקעין היא מקיפה יותר מזו של האדם הממוצע, הוא יוכל לנהל את האינטרסים שלכם בצורה טובה יותר, ויסביר גם מדוע הדרישות שלכם הן הגיוניות ותקפות מבחינה חוקית.

ועוזר גם במקרה של תביעות בתחום

כמובן שעוד תחום אשר בו עו"ד מקרקעין יוכל לסייע לכם בצורה מקצועית, היא כאשר יש מחלוקת עמוקה בתחום של מקרקעין, ואתם ניגשים איתה אל בית המשפט. עורך הדין יוכל ייצג את האינטרסים שלכם, ולהסביר כיצד נגרם לכם עוול מסוים בתחום – או מדוע אתם לא באמת ביצעתם עוול. חשוב מאד לפנות אל עו"ד מקצועי בתחום המקרקעין מוקדם ככל האפשר, על מנת שאתם תוכלו להניע את התהליך כמה שיותר מהר.

פורסם בקטגוריה נדל"ן. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.