טבעת אירוסין

טבעת אירוסין

טבעת אירוסין היא טבעת שעל פי המנהג נותן בן הזוג לבת הזוג כשהוא מבקש ממנה להתחתן איתו. בכל הצעת נישואין הטבעת היא מרכז העניינים והאישה הולכת איתה עד ליום החתונה, שבה היא מקבלת טבעת נישואין. נשים רבות ממשיכות ללכת עם טבעת אירוסין גם לאחר החתונה ולענוד את שתי הטבעות. הטבעת עצמה היא סמל של מחוייבות מצד הגבר כלפי האישה כשהוא מבטיח שיתחתן איתה. מנהג זה של רכישת טבעת והבאה לאישה לא נעלם מהעולם ואינו עומד להיעלם ויותר מכך, ישנן טבעות אשר מתאימות למעמד.

כיצד נראית הטבעת

נהוג מאד שהטבעת איתה מציעים נישואין תהיה טבעת עם יהלום. היהלום יכול להיות יחיד, הוא יכול להיות קטן או גדול והטבעת יכולה להיות גם מלאת יהלומים. כמעט תמיד טבעת אירוסין תהיה לפחות עם יהלום אחד. ההחלטה אם הטבעת תהיה קטנה או גדולה, בולטת או מוסתרת היא החלטה אישית מאד שמתבצעת לרוב על ידי הגבר (כשהאישה לא מחליפה את הטבעת) והוא יכול להתאים אותה לאישה שהוא אוהב.


איך אפשר להתאים טבעת לאישה

אחת השאלות שגברים רבים שואלים את עצמם היא כיצד יבחרו טבעת אירוסין לאישה שהם כל כך אוהבים והתשובה לשאלה זו היא כמובן מאד אישית. עם זאת, כל גבר אשר רוצה להימנע מבלבול יתר בבחירת הטבעת יכול להסתכל על קטלוגים של טבעות באינטרנט, להתייעץ עם מי שמכיר את בחירת ליבו וגם עם צוות החנות.


רכישת טבעת אירוסין

רכישת הטבעת יכולה להיות רגע מרגש במיוחד כיוון שמדובר בין היתר גם בהצהרת האהבה של הגבר כלפי אישתו לעתיד. הרכישה לא צריכה להיות מפחידה ותמיד כדאי להיעזר באנשי המקצוע בחנות שכבר עזרו לגברים רבים לבחור את הטבעת המושלמת.

 

פורסם בקטגוריה תכשיטים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.