זכיינות למכירה

מעוניינים למצוא זכיינות למכירה?

אין ספק כי שיטת הזכיינות התפתחה רבות בשנים האחרונות והיא הולכת ותופסת יותר ויותר תאוצה בכל רחבי הארץ ובתחומי שונים של מכירת מוצרים ושירותים כאלה ואחרים. אין זה סוד, כי כיום יותר ויותר אנשי עסקים לישראל, מחפשים אופציות של זכיינות למכירה משום שהם רואים בכך הזדמנות טובה מאד להפיק רווחים גבוהים ביותר. אכן, אין כל צל של ספק כי לשיטה של זכיינות למכירה יש יתרונות רבים עבור כל הגורמים אשר מעורבים בעסקה מן הסוג הזה. הפעם, בחרנו להציג עבורכם כמה ממאפייני הזכיינות בישראל, על מנת שתבינו כיצד היא יכולה לסייע לכם, וכיצד היא מהווה תשתית נהדרת לעסקים בישראל.

היתרון של הזכיינות

אין ספק שהיתרון המרכזי ביותר של שיטת זכיינות למכירה הוא בכך שלבעל הזכיינות יש תשתית נוחה מאד להתחיל איתה. בעוד שבעלי עסקים רגילים צריכים להתחיל ולבנות את המותג שלהם מאפס, הרי שהזכיין מקבל לידיו כבר את השם, הסימן המסחרי, וכל ההטבות הנוגעות לרשת שהוא זכיין שלה. זה מהווה נקודת פתיחה נהדרת, ועלויות ההשקעה מחזירות את עצמן למשך זמן קצר יותר.

מקבלים גם את כל הידע

ברוב המקרים, השיטות של זכיינות למכירה כוללת גם התחייבות מצד הרשת כלפי הזכיין, לספק עבורו את כל הידע על אמצעי הפרסום של הרשת. כך, הזכיין לא נדרש לגבש בעצמו אסטרטגיית שיווק או פרסום. בשיטה שזו של זכיינות למכירה הזכיין יכול להתמקד יותר בניהול תקין של הסניף וניהול של כ"א איכותי, מה שמאפשר לו לשפר האת הפעילות בצורה טובה יותר, ולגרוף יותר רווחים.

והאם זה משתלם?

באופן עקרוני, בשיטה של זכיינות למכירה הרווחים מתחלקים בין הרשת לבין הזכיין, לפי הסכם קבוע מראש (לרוב בשיטה של זכיינות למכירה הזכיין מקבל כ43% מהרווחים). מדובר אם כן על מהלך רווחי מאד שכן כמות הרווחים היא גבוהה מאד, ועלויות ההשקעה של הזכיין נמוכות יותר מאלו של בעל העסקים הרגיל. מומלץ בחום לחפש רשתות שמציעות את שיטת הזכיינות, שכן זו דרך נהדרת להתחיל לבצע עסקים בארץ.

פורסם בקטגוריה נדל"ן. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.