אביזרים לאופנועים


רכיבה על אופנוע מחייבת הימצאות ו'לבישה' של אביזרים לאופנועים מתבקשים

אופנוע הוא אמנם כלי תחבורה יחסית זול, קל, מהיר ופונקציונלי ביותר, אבל גם כלי תחבורה מאוד מסוכן, ואת זאת יאמרו לכם כל הרוכבים באשר הם בארץ וברחבי העולם כולו, בטח כאשר אופנוע הינו כלי תחבורה דו גלגלי, בעל תיבת הילוכים עדינה, משקל, גוף ומידות קטנים באופן ניכר ומשמעותי לעומת כלי תחבורה אחרים ועוד. בנוסף לכך, אופנועים מותירים את הרוכבים עליהם חשופים בפני סכנות ותאונות באופן מוחלט. על כן, רכיבה על אופנוע מחייבת הימצאות ו'לבישה' של אביזרים לאופנועים מתבקשים כאלה ואחרים.


כל מה שצריך לדעת על אביזרים לאופנועים ועוד

במשך שנים, הקטגוריה של אביזרים לאופנועים לא הכילה יותר מאשר קסדה לראש ותו לא. לעומת זאת, היום, הקטגוריה של אביזרים לאופנועים מכילה קשת רחבה ומגוונת ביותר של אביזרים, כל כולם נועדו בעבור מטרה אחת בלבד: לספק רשת ביטחון כוללת, מושלמת, שלמה ומשלימה לרוכב האופנוע החשוף בפני פגיעות, חבלות ופציעות בכביש.


קיימים אין ספור אביזרים לאופנועים – כולם נחוצים, נדרשים וחיוניים

ובכן, הקטגוריה של אביזרים לאופנועים מכילה בתוכה את כל האביזרים הבאים: קסדות מכל הסוגים ומאת כל היצרנים / מעילים ומכנסיים ייעודיים, מגנים וייחודיים / כפפות מיוחדות לכפות הידיים / כיסויים מגנים לאופנוע עצמו / מתאם לטלפון סלולרי אשר ניתן להתקנה, לקיבוע ולשימוש בעת רכיבה / ידיות נוחות ו'נעימות' לאופנוע / מראות מתקדמות לאופנוע ועוד. בנוסף, קיימים לא מעט אביזרים לאופנוע נוספים, כולם נחוצים, נדרשים וחיוניים.


היום, אין לעלות אל אופנוע בהיעדר הימצאותם של אביזרים לאופנועים מתבקשים

עד לפני כמה שנים, קסדה הייתה אביזר החובה היחיד מבין כל המוצרים בקטגוריה של אביזרים לאופנועים על פי החוק. לעומת זאת, היום, הימצאותם של אביזרים לאופנועים רבים אמנם לא מעוגנת בחוק, אבל בהחלט מהווה חוק לא כתוב בעבור רוכבי אופנועים רבים. בטח כאשר יותר ויותר רוכבי אופניים לא 'עולים' על אופנוע לפני רכישה והתקנה של מראות מקדמות, מתאם לטלפון סלולרי, לבישה של מעילים ומכנסיים ייעודיים ומגנים ועוד.

פורסם בקטגוריה אביזרים לאופנועים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.